Wypełnij formularz, a my przedstawimy Ci indywidualną ofertę na wybrany samochód.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Zadzwoń:  61 650 15 86

Specjalna oferta na samochody dostępne w Salonie Audi Poznań Franowo

Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine

z korzyścią do 80 000 zł

18 0

Audi Q7

z korzyścią do 50 000 zł

29 0
Audi Q7
Audi Q8

Audi Q8

z korzyścią do 80 000 zł

17 0

* Kalkulacja ta została przygotowana wyłącznie w celu wyliczenia przybliżonej różnicy w obciążeniach podatkowych związanych z umową leasingu pojazdu zawartą w roku 2018 oraz w roku 2019 wg następujących założeń: okres 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości końcowej oraz zestawienia jej z dostępnym rabatem na dany pojazd.   Informacje zawarte w kalkulacji mają charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Volkswagen Leasing GmbH nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z korzystania z kalkulacji oraz decyzje podjęte w oparciu o informacje w niej zawarte.